Forum MALEDOM&FEMDOM
FORUM EROTYCZNE W KLIMATACH BDSM
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozycje niewolnicy od A do ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MALEDOM&FEMDOM Strona Główna -> FAQ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagPL
AdministratorDołączył: 24 Lis 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:56, 03 Lis 2012    Temat postu: Pozycje niewolnicy od A do ...

Pozycje niewolnicze
Jul 03, 2012

Bara - Bara

Pozycja ta ma wiele zastosowań, czasami może być używana jako kara. Wykonana może być bardzo szybko. W tej pozycji można szybko związać niewolną. Kładzie się ona na brzuchu, z twarzą pochyloną i skierowaną w lewo, z rękami z tyłu skrzyżowanymi w przegubach. Nogi również skrzyżowane w kostkach, przygotowane do wiązania. Niewolna pozostaje nieruchoma i cicha, starając się odgadnąć życzenia Mistrza.

Belly - Brzuch

Pozycja ta ma wiele zastosowań, czasami może służyć jedynie zadowoleniu Mistrza. Po tym poleceniu należy natychmiast opaść na podłogę, czoło nisko, ale nie dotyka podłoża. Nogi szeroko, ręce po obu stronach ciała. W tej pozycji należy czołgać się do Mistrza, aż dosięgnie się jego stóp. Wtedy należy odwrócić głowę tak, by lewy policzek dotknął stopy Mistrza i oczekiwać na dalsze polecenia.

Blanket - Koc

Koc jest zarzucany na głowę... i ciało niewolnej (kajira). Niewolna (kajira) musi pozostawać pod kocem dotąd, aż jej mistrz lub jakaś inna Wolna osoba nie pojawi się i nie usunie koca.

Bracelets - Bransoletki

Ta pozycja jest używana do założenia niewolnej kajdanek w celu przymocowywania do łańcucha. Miejsca do mocowania łańcuchem niewolnej są przy łóżku Mistrza lub w Tawernie gdzie są umieszczone specjalne pierścionki w ścianach, do których Mistrz może przykuć niewolną na czas własnych zajęć. Ona przechodzi do pełnej wdzięku pozycji nadu, zwracając się nieznacznie w lewo. Ręce i ramiona z tyłu, pierś poddana do przodu, głowa zwrócona lekko w lewo, ręce blisko siebie, skrzyżowane w przegubach...


High Bracelets - Wysokie Bransoletki

Ta pozycja też jest używana do założenia niewolnej kajdanek w celu przymocowywania do łańcucha. Niewolna stoi ze stopami rozstawionymi na szerokości ramion, z biodrami wychylonymi lekko w lewo, ciało proste i napięte, głowa wysoko, oczy ulegle opuszczone, ręce przed nią z przegubami skrzyżowanymi... Gotowa dla oprawy.

Capture Position - Chwytaj Pozycję

W tej pozycji niewolna (kajira) leży na plecach, z ich kolanami podniesionymi... Pięty płasko na podłodze/ziemi.

Crawl - Czołgaj się

Ta pozycja jest bardzo zbliżona do pozycji „brzuch”. Niewolna chodzi na czworaka, dłonie do łokci płasko na podłodze, pupa w powietrzu, czoło blisko podłogi ale nie dotyka jej, pełza kilka centymetrów od stóp Mistrza.

Gorean Bow - Ukłon Gorean

Ta pozycja jest bardzo bolesna stosowana dłużej niż 5 minut. Głównie używana jako forma kary. Niewolna przyjmuje pozycję nadu. W tej pozycji odchylasz się do tyłu, aż głowa dotknie podłogi. Wtedy należy ręce umieścić po obu stronach głowy i podnieść ciało, czując każdy napinający się mięsień. Módl się, by Mistrz nie kazał ci wykonywać tej pozycji, a jeśli już to zrobi, by nie kazał ci trwać w niej zbyt długo. Kiedy będziesz powracała do leżenia rób to powoli, by nie upaść gwałtownie na ziemię robiąc sobie krzywdę i tym samym uszkadzając własność Mistrza.

Hair - Włos

W tej pozycji, niewolna stoi przed Mistrzem, stopy mocno osadzone na podłodze. Ręce z tyłu skrzyżowane w nadgarstkach, wdzięcznie kręcisz biodrami, włosy opuszczone z przodu na twarz by były łatwo dostępne. Możesz być prowadzona za włosy, lub mogą być one dla innych celów używane. To jest czasami najlepsza taktyka użyć niewolnej włosów jako knebel, zwijając je i wkładając do niewolnej usta, czasami zawijać o usta lub zawiązywać na karku

Heel - Pięta

Po tej komendzie podchodzisz natychmiast do Mistrza z jego lewej strony, krok w lewo i krok do tyłu za nim, tak, by mu nie przeszkadzać, gdy będzie potrzebował sięgnąć swojej szpady. Klękasz do pozycji nadu i czekasz na dalsze polecenia. Wstajesz i ruszasz kiedy on rusza, utrzymując stale dystans.


High Harness Position - Pozycja Wysoka Uprząż

Głowa odchylona tak daleko wstecz jak to możliwe, odsłaniając gardło, tak by smycz mogła być przypięta do obroży.

Karta - Karta

Ta pozycja pozwoli ci wybłagać pozwolenie na wykonanie pewnych rzeczy, jak np. wejście do budynku lub pokoju. Klękasz na podłodze uda rozciągają szeroko pozwalają położyć ramiona na podłodze, poddana do przodu , włosy opadają wokół głowy, pierś i czoło na podłodze, oczy utkwione w ziemi. Ręce wyciągnięte całkowicie, palce szeroko, dłonie na podłodze, kostki mogą być skrzyżowane. W ten sposób okazujesz najwyższy szacunek. Pozostajesz w tej pozycji aż pozwolenie zostanie dane.


Kneel to the Coffle - Klękaj do Zakucia

To pozycja która jest stosowana aby przykuć do jednego łańcucha więcej nic 2 niewolnice.

" Klękajcie do zakucia, " powiedział jeden z ludzi. Dziewczyny klęknęły, dokładnie, jedna za drugą, sześć pierścieni było na łańcuchu. Umieścił dziewczynę wychłostaną przez Panią Sabina pierwszą w linii do zakucia. " Lewe nadgarstki do zakucia, " powiedział. One podniosły swoje nadgarstki, przestraszone.
Człowiek zakuwający metalowe kajdany na dziewczyn nadgarstkach nie przykul jednak pierwszej w lini do pierwszego zatrzasku , ale do drugiego. Kiedy wszystkie cztery dziewczyny były już przykute do łańcucha, jeden z kajdanow pozostał wolny . "powstańcie niewolnice, " powiedział wolny człowiek. " Niewolnice posłusznie powstały. Wtedy, rozkazał im opuścić rece. Staly wtedy w linii, przykute razem do tego samego łańcucha.

- - Z Niewolnika Gor of Gor P127Ko Lar

Nazywany też "Pozycją Żeńskiej Uległości", różni się od Pozycji Uległości. Tą pozycję, wypowiedział w wolumenie pierwszym Matthew Cabot, Administrator Koroby do niewolnicy sana. Rozkazał wtedy, by "poddała się" jego synowi, Tarlowi Cabot. W tej pozycji klękasz do nadu, przy Mistrza stopach i pochylasz ciało w tył, uda rozsuwając szeroko, siadasz na piętach, podnoszący ręce wysoko ponad głową, z przegubami skrzyżowanymi, pochylasz między nimi głowę w błaganiu. W tej pozycji, niewolna proponuje siebie Wolnej Osobie. Uważaj komu się ofiarujesz w ten sposób, ponieważ, jeśli ta osoba nie chce ciebie lub nie pragnie byś nosiła jego obrożę, wtedy moze zrobić wszystko co zechce...

Leading - Prowadzenie

Tutaj dziewczyna ruszyła natychmiast za Mistrzem po jego lewej stronie, pochylając się w pasie. Ręce za sobą, skrzyżowane w nadgarstkach, oczekując na prowadzenie za włosy lub obrożę, lub cokolwiek Mistrz postanowi.


Lesha

Tę pozycję jest używamy do przypięcia smyczy. Niewolnik upuściłby do standardowej klęczący pozycji, lub nadu tyłem do Mistrza. Wtedy podnosi podbródek i skręca głowę w lewo, by włosy spłynęły z obroży wystającej tak, że smycz lub łańcuch może być przymocowany. Ręce z tyłu, skrzyżowane przygotowane do związania lub założenia kajdanek jeśli takie będzie życzenie.


High Lesha - Wysoki Lesha

Podobny do lesha ale w stojącej pozycji. Niewolna stoi tyłem do Mistrza, ręce skrzyżowane, stopy na szerokość ramion, ramiona nieznacznie wygięte w łuk, piersi poddane naprzód, głowa wysoko, pochylona w lewo z oczami spuszczonymi w pokorze i uległości.Nadu

To jest najbardziej podstawowa ze wszystkich pozycji. Ta pozycja jest czymś, co każda niewolna (kajire) powinna znać od samego początku, kiedy tylko rozpoczyna pokazywać swoją uległość i piękno zaklęte w byciu niewolną. To najczęściej używana pozycja. Kiedy ktoś rozpoczyna tą pozycję natychmiast klęka na kolana przed Mistrzem, trzyma swoje uda szeroko, siada na swoich kostkach (mogą być skrzyżowane), ramiona proste lekko z tyłu, (lub wygięte nieznacznie w łuk), głowa wysoko, piersi poddane naprzód, brzuch płaski. Oczy opuszczone z szacunkiem. Dłonie na udach. Pozostaje w tej pozycji nieruchomy i cichy aż zostanie wydane inne polecenie.

Nestle Position - Pozycję Gnieźdź się

Gruntownie... to pozycja ciała w ktorej niewolnica usytuowana jest w obieciach swojego Master/Mistress '


Obeisance or Obedience - Ukłon lub Posłuszeństwo

Kładzie się na podłodze na brzuchu, twarzą dotykając stopy Mistrza. Wtedy przechylasz swoją głowę w lewo przytulając policzek do stóp Mistrza, całując je na znak uległości i miłości do swojego Mistrza.

Prostrate - Oczekiwanie

Ta pozycja jest używana, kiedy niewolna czeka na wejście do pokoju. Ona klęka i dotyka czołem do podłogi ręce wyciągnięte przed nią z dłońmi płasko na podłodze i palcami rozsuniętymi.

Run Command - Biegiem ( szybko idz )

Kiedy pada ten rozkaz, niewolna prawie biegnie ku jej celowi, robiąc krótkie szybkie kroki, z nogami niemal prosto, jej stopy ledwie nie dotykają podłogi. Głowa zwrócona lekko w lewo, ręce przy boku, dłonie wychylone na zewnątrz o 45 stopni do jej ciała. Po osiągnięciu celu klęka i wraca do pozycji nadu. ( Bardzo podobny rozkaz „Spacer”)


Serar

W tej pozycji układasz ciało na nogach swojego siedzącego Mistrza.. Jeśli potrafisz, trzymaj ręce i stopy osadzone mocno na podłodze po każdej stronie. Ważną częścią tej pozycji jest, że to, iż Mistrz ma łatwy dostęp do twojego ciała, dla celów dyscypliny, lub treningu lub dla innych celów.


Sleen - (Służyć na czworaka)

Znany również jako " Przyjmowanie postawy czworonoga. Najczęściej stosowany jako kara. Niewolny opada na czworaka, głowa nisko ale nie dotyka podłogi, nogi szeroko, pupa uniesiona by Mistrz mógł oglądać. " Służyć na czworaka jest poleceniem dzięki któremu niewolna wykonuje swoje regularne obowiązki na rękach i kolanach, bez możliwości użycia rąk, może używać tylko ust i zębów do chwytania i manipulowania przedmiotami. W tym trybie nie może podnieść się na stopy, ale zawsze pozostaje na kolanach, robiąc wszystko najlepiej jak potrafi, starając się jak najlepiej zadowolić Mistrza.
W tej pozycji kobiecie nie wolno używać mowy ludzkiej. Zabroniona jest też ludzka postawa, co znaczy, że nie może wstać na stopy. Jej sposób poruszania, za wyjątkiem wyraźnego rozkazu zwinąć się, lub kładź pod podobnego, właściwego dla zwierzęcia domowego, będzie wykonywany wyłącznie na kolanach. Jedzenie będzie jej rzucane, lub kładzione w misce na ziemi. W obu przypadkach, musi posilać się bez użycia rąk. Może też, oczywiście być karmiona z ręki, ale mimo to nie może dotknąć jedzenia rękami. Może być uczona magicznych sztuczek, jak również poleceń wydawania dźwięków jakie wydają zwierzęta.
Jeśli jest powolna w nauce może być, oczywiście, ukarana, jak każde inne zwierzę. Jeśli będzie tego wymagać można zwiększać częstotliwość kary. Oprócz kary ta pozycja często jest stosowana w treningu nowych niewolnych. Pomaga to jej zrozumieć, czym ona teraz jest całkowicie poddaną swojemu Mistrzowi..Slaver's Kiss - Służebny Pocałunek (manifestacja służebności)

Ta pozycja często jest stosowana do niewolnych na pokazie. Niespodziewany rozkaz i pieszczota bicza na jej najintymniejszych miejscach ciała powodują często odpowiedź tak dziką i namiętną, że czasami najbardziej zaskakuje niewolną. Pokazuje uległość niewolnej głęboko ukrytą w jej krwi. W tej pozycji opada na podłogę na czworaka, zniża głowę do ziemi wypinając pośladki do góry. Uda szeroko rozwarte, w pełni otwarte na przyjęcie pieszczoty skóry tnącej jej ciało


Slave Lips - Usta niewolnicze

Dziewczyna klęka do pozycji nadu przed jej Mistrzem. Podnosi głowę , opuszczając oczy z szacunkiem. Wargi wysuwa do przodu w oczekiwaniu na pieszczotę warg Mistrza. Do chwili zmiany rozkazu nie wolno zmieniać tej pozycji. Mistrz może robić z nią cokolwiek sobie życzy wiedząc, że ona MUSI pozostać w tej pozycji aż zwolni ją pocałunek Mistrza.

Suga

Pozycja podobna do Karta oprócz tego, że w tej pozycji przeguby są skrzyżowane. Ona klęka, kolana szeroko na bok, głowa do podłogi, czoło na dół, ręce wyciągnięte nad głową, przeguby skrzyżowane, leży cichoSula

Zdecydowanie dająca przyjemność pozycja. Tutaj niewolna natychmiast kładzie się na podłodze, uda szeroko, ręce po bokach, dłonie grzbietem do góry. Wtedy podnosi delikatnie lewą nogę, zginając ją w kolanie, otwierając się w pełni w ofiarowywaniu dla jej Mistrza przyjemności lub badania.Sula Ki

Ta pozycja jest niemal identyczna jak pozycja Sula. Tutaj też niewolna natychmiast kładzie się na podłodze, uda szeroko, ręce po bokach, dłonie grzbietem do góry. Wtedy ugina oba kolana, stopy mocno osadzając na ziemi. Powoli podnosi biodra do góry, jakby zachęcając Mistrza ofiarowaniem swojego ciała. Ważna uwaga. Kiedy uniesiesz biodra nie opuszczaj ich lecz trzymaj uniesione w oczekiwaniu przyjemności


Submission - Uległość

Ona klęka, pochylając się wprzód, umieszcza policzek na podłodze, bierze prawą stopę Mistrza i umieszcza na swojej szyi, umieszczająca swoją rękę za nią, krzyżując je w przegubie. W ten sposób pokazuje Mistrzowi głębokość jej oddania wiedząc, że wystarczyłby mały ruch by jej szyja pękła pod naciskiem stopy.

Table - Stół

Ta pozycja może być używana jako kara, lub jako przyjemność dla Mistrza. Mistrz używa niewolnej jako stołu- ustawić jedzenie lub napój, lub położyć swoje znużone stopy. W tej pozycji wyobrażaj zadowolenie Mistrza z dobrego wykonania polecenia, lub niezadowolenie jeśli rozlałaś jego jedzenie lub napój, lub utrudniasz jego odpoczynek. Utrzymuj głowę i plecy prosto, oczy skieruj w podłogę, całe ciało utrzymuj w liniach prostych do podłogi, sufitu i ścian.

Tower - Towarzyszyc (akompaniowac )

Ta odmiana Nadu jest uznawana jako pozycja dla towarzyszącej niewolnicy i jest zarezerwowana dla niewolnic które sa tzw. biały - jedwab, lub niewolnic które służą swojemu Mistrzowi w nie - seksualnej drodze.
W tej pozycji, niewolnica klęka, skromnie i z uwaga, wyprostowana z opuszczonymi oczami. Dokładnie tak samo jak w pozycji Nadu. Zasadnicza różnicami jest tylko to, ze jej kolana sa zbliżone do siebie bardziej niż by to było w pozycji Nadu a jej dłonie spoczywające na udach sa skrzyżowane w nadgarstkach.


Usage - Pozycja użycia

Inna dająca przyjemność pozycja. Opadasz na kolana i ręce, trzymających plecy prosto, głowa uniesiona, oczy patrzące prosto przed siebie. Rozszerzaj twoje uda szeroko, podnosząc pośladki do góry. W pełni dostępna, użyteczna gotowa służyć w każdy sposób, jaki Mistrz zapragnie.

Walk - Chodź

Kiedy pada ten rozkaz, niewolna wykonuje pełen wdzięku piruet, jej włosy tańczą. Wtedy idzie, płynąc przez pokój, jej stopy ledwie dotykają podłogi, jej biodra kołyszą się rozkosznie, jej ciało proste i dumne. Kiedy osiąga cel zatrzymuje się i stoi, ciało proste, jej ramiona w tył, pierś poddana naprzód, jej brzuch wciągnięty. Lekko odchyla biodro, ręce po bokach i wskazuje jedną stopą cel. Głowa uniesiona, oczy opuszczone uniżenie.


Whipping - Chłosta

Po pierwsze należy przyjąć pozycję nadu, ręce przed tobą skrzyżowane na piersi. Wtedy pochylasz się w przód, dotykając czołem podłogi, odgarniając włosy z pleców by wystawić je w pełni pod uderzenia bicza. Pozostajesz w tej pozycji cicho oczekując pocałunku bicza


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez MagPL dnia Nie 9:02, 06 Lip 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MALEDOM&FEMDOM Strona Główna -> FAQ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin